Běžecké trasy Svidník

Sdružení Svidník udržuje běžecké trasy v okolí vrchu Svidník. Údržba je strojová, pomocí sněžného skůtru, ale hlavní, červený okruh (viz mapa) je při dobrých podmínkách udržován rolbou v dost široké stopě i pro bruslení.

Orientační mapu s popisem obvykle udržovaných tratí si můžete stáhnout (PDF, 490 kB).

Pro aktuální stav tratí sledujte FRANTU v diskusním fóru.

Protože trasy se živelně rozrůstají i mimo vyznačené v mapě (existuje propojení i do Obrataně a naopak směrem na jih na Kamenici nad Lipou), budeme rádi pokud se s námi podělíte o aktuální zážitky a situaci na tratích v diskusním fóru.

Pokud se Vám podaří vyfotit nějaký pěkný obrázek z našich tras, pošlete jej na adresu info@sdruzeni-svidnik.cz. Fotografie rádi zveřejníme zde na webu, i třeba s Vaším jménem. 

Přidat nový příspěvek

Vzkazy a nejaktuálnější informace

Jméno: Váš e-mail: 
Text vzkazu: 
Ochrana proti spamu: 
povinné údaje
20.12.2012 23:56 |   Jan Brožek   starosta@mestocernovice.cz

Bohužel, obleva zasáchla i Svidník, podmínky z minulého týdne (kdy bylo dva dny už krásně projeto) jsou pryč - na polích je hlína a tak nezbývá než čekat na sníh. Až napadne, objeví se tady nové informace.

20.12.2012 22:24 |   Zdeněk Mariánek   zmarianek@seznam.cz

Jaké jsou aktuální podmínky pro běžky? Daly se upravit tratě?
Děkuji za odpověď.
Zdeněk

15.2.2012 09:03 |   Jan Brožek  

Vánice většinu tras zasypala sněhem, před víkendem, pokud se počasí uklidní, budou trasy zase projety. Jako vždy začneme základním, červeným okruhem a cvičným oválem u Černovic.

« předchozí strana123456789101112následující strana »